De heechweardige yntegreare buis yn glêzen ûntwerp hat twa op elkoar lizze fokuspunten en in fersterke anode fan 64 mm. De hege waarmteopslachkapasiteit fan 'e anode makket it breed gebrûk mooglik yn standert diagnostyske prosedueres mei konvinsjonele radiografy- en fluoroskopiesystemen. Spesjaal ûntworpen anodes meitsje hegere waarmteôffiersnelheden mooglik, wat resulteart yn ferhege pasjinttrochfier en in langere produktlibbensduur.
Rotearjende anode-röntgenbuis foar it doel fan fluoroskopie-röntgenprosedueres.
| Maksimale wurkspanning | 130KV |
| Fokale spotgrutte | 0.3/0.6 |
| Diameter | 64mm |
| Doelmateriaal | RTM |
| Anodehoek | 10° |
| Rotaasjesnelheid | 2800 toeren per minuut |
| Waarmteopslach | 200kHU |
| Maksimale trochgeande dissipaasje | 475W |
| Lytse filament | fmaks=5.4A, Uf=7.5±1V |
| Grutte filament | Asmaks=5.4A, Uf=10.0±1V |
| Inherente filtraasje | 1mmAL |
| Maksimale krêft | 5KW/17KW |
4. Klemsysteem yn 'e húsfesting of selsstannige ienheden moat de buis net meganysk belastje.
Standert snelheid anode rotaasje mei stilsteande lagers
Hege tichtheid gearstalde anode (RTM)
Ferhege anode waarmteopslachkapasiteit en koeling
Konstante hege dosisopbringst
Uitstekende libbensdoer
Minimale bestelhoeveelheid: 1 stik
Priis: Underhanneling
Ferpakkingsdetails: 100 stikken per doaze of oanpast neffens de kwantiteit
Levertiid: 1 ~ 2 wiken neffens de kwantiteit
Betellingsbetingsten: 100% T/T foarôf of WESTERN UNION